شما فقط می‌‌توانید در پروژه‌‌هایی شرکت کنید که منقضی نشده باشند. تماس با کارفرما فقط از طریق ارسال پیشنهاد در یک پروژه باز امکان‌‌پذیر است. حین ارسال پروپوزال، در قسمت توضیحات پروپوزال می‌‌توانید درخواست و یا سؤالات خود را مطرح کنید. در صورتیکه کارفرما پاسخ شما را از طریق چت بدهد، امکان تبادل پیام برای شما با آن کارفرما باز می‌‌شود و از این پس می‌‌توانید با کارفرما از طریق منوی “صندوق پیام” در ارتباط باشید. برای مشاهده وضعیت پروپوزال‌‌های خود می‌‌توانید وارد منوی “مدیریت پروژه‌‌ها” و زیرمنوی “پروپوزال” شوید.

اگر کارفرما در ضمیمه پروپوزال شما، پیامی به شما داد، پاسخ وی را به دقت بدهید. با پاسخ‌‌های حرفه‌‌ای خود در موضوع پروژه، به وی نشان دهید که چطور تجربیات و مهارت‌‌های شما کمک می‌‌کند که بهترین فرد برای انجام پروژه وی باشید و توضیح می‌‌دهید چطور می‌‌خواهید کار را انجام دهید. به هیچ عنوان از پیام‌‌های آماده و کپی پیست شده استفاده نکنید. با ارسال این نوع پیام‌‌ها، معمولاً به راحتی می‌‌توان تشخیص داد که مجری هیچ اهمیتی برای پروژه قائل نیست و حتی ممکن است توضیحات پروژه را مطالعه نکرده باشد. پس پاسخ شما به کارفرما در واقع، شانس شما برای جلب نظر مساعد او برای واگذاری پروژه به شماست.

زمانی که پروژه توسط کارفرما بصورت قطعی به شما واگذار شده، در منوی “مدیریت پروژه‌‌ها” و زیرمنوی “پروپوزال”، وضعیت پروژه به صورت “قرارداد قطعی” تبدیل می‌‌شود. در این حالت شما می‌‌توانید انجام پروژه را با خیال راحت شروع کنید، چون مبلغ پروژه به سایت کوپریتور پرداخت شده است.

حال وارد “مدیریت پروژه‌‌ها” و زیرمنوی “پروژه‌‌های در حال انجام” شوید. با کلیک بر روی “مشاهده جزئیات” وارد تاریخچه آن پروژه می‌‌شوید که می‌‌توانید با کارفرما در ارتباط باشید. پیام و فایل‌‌های خود را از این طریق می‌‌توانید به کارفرما ارسال کنید و پاسخ‌‌های وی را نیز آنجا مشاهده نمائید.

Cimbot - Cimol Bojott

CIMOL BOJOTT

``Makan cimol bojott, bikin semangatmu jadi ngotot``

Tentang Kami

Kami adalah penjual Cimol Bojott yang beroperasi dikawasan Pemuda, Jakarta Timur. Selain rasa yang enak, kami juga menyajikan harga yang murah.

Pilihan Menu

Cimol Original

Cimol Original

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Pedas

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Jagung Bakar

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

PAY

Payment

Kontak

Untuk Melakukan Pre-Order (PO), Silakan Hubungi Contact Yang Tertera.

© 2023 Cimol Bojott.