در وبسایت کوپریتور، مهارت‌‌ها از پیش تعیین شده‌‌اند و شما فقط مجاز به انتخاب مهارت‌‌های خود از بین آنها هستید. برای تعیین مهارت‌‌ها باید به منوی “تنظیمات” و زیرمنوی “ویرایش پروفایل من” مراجعه کنید. در وبسایت کوپریتور، 9 دسته‌‌بندی برای 9 رشته مهندسی تعیین شده است که در هر دسته‌‌بندی، 10 مهارت کلی عنوان شده است. فهرست مهارت‌‌های قابل انتخاب در وبسایت کوپریتور از قرار زیر است:

⇐ مهندسی مکانیک: نقشه‌‌کشی، مدلسازی و طراحی؛ شبیه‌‌سازی و تحلیل؛ ساخت قطعات مکانیکی؛ سیستم‌‌های حرکتی؛ سیستم‌‌های الکترومکانیکی؛ پایپینگ، هیدرولیک و پنوماتیک؛ تولید و مصرف انرژی؛ تهویه مطبوع و انتقال حرارت؛ پوشش و جانمایی؛ اندازه‌‌گیری، تست و بازرسی.

⇐ مهندسی برق: طراحی و چاپ برد؛ کنترل و اتوماسیون؛ موتور و انتقال قدرت؛ رباتیک و مکاترونیک؛ سیستم‌‌های الکتریکی؛ امواج و سیگنال؛ ابزاردقیق؛ منبع تغذیه؛ حسگرها و نمایشگرها؛ نیروگاه و مبدل‌‌ها.

مهندسی کامپیوتر: تایپ و ترجمه؛ طراحی وب و اپ؛ طراحی گرافیکی؛ برنامه‌‌نویسی؛ سئو و بهینه‌‌سازی؛ تولید محتوا؛ شبکه اجتماعی؛ پشتیبانی فنی؛ پردازش داده؛ جستجو در وب.

⇐ مهندسی عمران: کروکی، توپوگرافی، ترازیابی، نقشه‌‌برداری و نقشه‌‌کشی؛ مدل‌‌سازی سه‌‌بعدی و تحلیل؛ گودبرداری، فونداسیون، اسکلت، سقف و نما؛ استخر، فضای سبز و محوطه‌‌سازی؛ صورت وضعیت، اجراء، نظارت، پایان‌‌کار و جواز؛ مقاوم‌‌سازی، بازسازی و تعمیرات؛ دفتر فنی، سرپرستی و رتبه‌‌بندی؛ بتن، سازه، سوله و تأسیسات؛ زهکشی، فاضلاب و آلودگی؛ ترافیک و راه.

مهندسی شیمی: پلیمرها و روان‌‌سازها؛ آزمایشگاه و تجهیزات؛ طراحی فرآیند، جداسازی و تقطیر؛ فیلتر، تصفیه و بازیافت؛ کاتالیزور و اسانس؛ آرایشی و بهداشتی؛ شیمی آلی؛ شیمی معدنی؛ الکتروشیمی؛ شیمی دارویی و نانو.

مهندسی پزشکی: تجهیزات پزشکی و سلامت؛ قطعات و اندام مصنوعی بدن؛ تجهیزات توانبخشی و فیزیوتراپی؛ سامانه‌‌های تصویرگر و پردازش‌‌گر؛ سامانه‌‌های اندازه‌‌گیری و پایش؛ سامانه‌‌های تشخیص بیماری و درمان؛ سامانه‌‌های بیولوژی و فیزیولوژی؛ سامانه‌‌های بیومتریال؛ سامانه‌‌های فناوری اطلاعات پزشکی؛ نصب، راه‌‌اندازی، بازبینی و تعمیر.

مهندسی مواد: قالب، ریخته‌‌گری و تزریق؛ آزمایشگاه، تست و آنالیز مواد؛ جوشکاری و کوره؛ پوشش، خوردگی و حفاظت؛ کامپوزیت و آلیاژها؛ شکل‌‌دهی و عملیات حرارتی؛ سرامیک، سیمان و شیشه؛ بایومواد و نانومواد؛ سنتز و بازیافت؛ سنگ، کانی و استخراج.

⇐ معماری و هنر: ویلاسازی، محوطه‌‌سازی و فضای سبز؛ نما، دکوراسیون داخلی و چیدمان؛ طراحی المان، طراحی شهری و سالن‌‌های آکوستیک؛ مجموعه بوم‌‌گردی، موزه و ابنیه تاریخی؛ طراحی سه‌‌بعدی و ماکت‌‌سازی؛ طراحی گرافیکی و طراحی محصول؛ صنایع دستی و خانگی؛ طراحی لباس، فرش و چاپ؛ نگارگری و انیمیشن؛ نمایش، موسیقی، عکس و فیلم.

کشاورزی و تغذیه: کشت هیدروپونیک و گلخانه؛ تجهیزات و ماشین‌‌آلات کشاورزی؛ فرآوری؛ پرورش دام، طیور، آبزیان و حشرات؛ بازیافت، پسماند و کمپوست؛ گیاهان دارویی، عطری، ادویه‌‌ای و زینتی؛ بیوتکنولوژی و گیاه‌‌پزشکی؛ آبیاری و زهکشی؛ آزمایشگاه و بهداشت؛ کاشت، داشت و برداشت محصول.

Cimbot - Cimol Bojott

CIMOL BOJOTT

``Makan cimol bojott, bikin semangatmu jadi ngotot``

Tentang Kami

Kami adalah penjual Cimol Bojott yang beroperasi dikawasan Pemuda, Jakarta Timur. Selain rasa yang enak, kami juga menyajikan harga yang murah.

Pilihan Menu

Cimol Original

Cimol Original

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Pedas

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Jagung Bakar

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

PAY

Payment

Kontak

Untuk Melakukan Pre-Order (PO), Silakan Hubungi Contact Yang Tertera.

© 2023 Cimol Bojott.