در داشبورد در منوی “مدیریت پروژه‌‌ها” و زیرمنوی “همه پروژه‌‌های ارسال شده” می‌‌توانید پروژه‌‌های خود به همراه افرادی که برای آنها پروپوزال ارسال کرده‌‌اند را مشاهده کنید.

با کلیک بر روی “مشاهده پروپوزال‌‌ها” به صفحه “مدیریت پروپوزال‌‌های آن پروژه” هدایت می‌‌شوید. در این صفحه، مجریانی که پروپوزال ارسال کرده‌‌اند ثبت شده‌‌اند. در هر پروپوزال ارسالی، توضیحات و فایل‌‌های پیوست شده مجری قابل مشاهده است و با کلیک بر روی هر بخش، می‌‌توانید مطالب ارسالی مجری را مطالعه و بررسی نمائید. همچنین می‌‌توانید با مجری ارسال کننده پروپوزال، از طریق پیام آنلاین (چت) در ارتباط باشید؛ کافیست بر روی دکمه “حالا چت کنید” کلیک کرده و پیام خود را برای وی بنویسید. بلافاصله پیام شما برای وی ارسال شده و ایشان در صورت تمایل پاسخ شما را خواهند داد. حتماً از این طریق، مطمئن شوید که مجری صورت مسئله شما را کاملاً متوجه شده است.

در صورتیکه تمامی پروپوزال‌‌های ارسال شده را بررسی کردید و بعد از برقراری ارتباط با آنها در نهایت به جمع‌‌بندی رسیدید که با مجری مشخصی کار را شروع کنید (کار را به او بسپارید)، بر روی “انتخاب این مجری” کلیک کنید. با کلیک بر روی این دکمه، پنجره‌‌ای باز می‌‌شود که از شما تأییدیه واگذاری پروژه به مجری مدنظر را می‌‌پرسد. در صورت انتخاب “بله”، بلافاصله به صفحه پرداخت بانک منتقل می‌‌شوید. برای شروع پروژه حتماً باید وجه پروژه را در این مرحله پرداخت نمایید. این وجه به حساب سایت واریز می‌‌شود و تا پایان پروژه، به مجری پرداخت نخواهد شد. دقت کنید که تا شما وجه را پرداخت نکنید، پیامی به مجری برای شروع کار ارسال نخواهد شد و مجری کار را شروع نخواهد کرد (در واقع بعد از پرداخت موفق شما، اعلان و ایمیلی به مجری ارسال شده و دستور شروع پروژه به او داده می‌‌شود (پروژه برای مجری و در حساب کاربری او قطعی می‌‌شود). همچنین دقت کنید زمانی که شما وجه پروژه را پرداخت می‌‌کنید، در واقع از قبل مجری تأیید کرده که می‌‌تواند این پروژه را انجام دهد. پس در ارتباط پیامی که با وی دارید، حتماً مدنظر داشته باشید و با او نهایی کنید که قصد واگذاری پروژه به وی را دارید. چون امکان دارد مجری طبق برداشت خود از پروژه شما، پروپوزال را به شما ارسال کرده باشد و بعد از اینکه با او پیام رد و بدل کردید، از کار منصرف شده باشد و یا اینکه در مورد حدود کار، قیمت و یا زمان انجام آن به جمع‌‌بندی دیگری رسیده باشد. پس حتماً در برقراری ارتباط خود، بعد از توافق نهایی، پرداخت را انجام دهید.

Cimbot - Cimol Bojott

CIMOL BOJOTT

``Makan cimol bojott, bikin semangatmu jadi ngotot``

Tentang Kami

Kami adalah penjual Cimol Bojott yang beroperasi dikawasan Pemuda, Jakarta Timur. Selain rasa yang enak, kami juga menyajikan harga yang murah.

Pilihan Menu

Cimol Original

Cimol Original

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Pedas

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Jagung Bakar

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

PAY

Payment

Kontak

Untuk Melakukan Pre-Order (PO), Silakan Hubungi Contact Yang Tertera.

© 2023 Cimol Bojott.