یکی از تفاوت‌‌های اساسی که پروژه‌‌های معمولی (یک مرحله‌‌ای) با پروژه‌‌های دارای مراحل فازبندی دارند این است که بعد از ارسال پروپوزال در پروژه معمولی، اگر کارفرما پروپوزال مجری را بپذیرد، مستقیماً به صفحه پرداخت وجه پروژه هدایت می‌‌شود و پس از پرداخت وجه پروژه، پروژه نهایی می‌‌شود (قرارداد پروژه قطعی می‌‌شود و مجری می‌‌تواند کار بر روی پروژه را شروع کند)؛ به عبارتی در پروژه معمولی، توافق مجری برای انجام پروژه، حین ارسال پروپوزال اعلام شده است و توافق کارفرما با قیمت و پیشنهاد مجری، بعد از مجری است و پرداخت کارفرما نیز به منزله موافقت وی با پیشنهاد مجری است و با پرداخت وی، پروژه قطعی می‌‌شود.

اما در پروژه دارای مراحل فازبندی، بعد از اینکه مجری پروپوزال خود را ارسال می‌‌کند، کارفرما پس از بررسی پروپوزال و مکالماتی که با مجری دارد با هم توافق می‌‌کنند (در پیام چت آنلاین) که پروژه به صورت فاز به فاز پیش رود. در این صورت، کارفرما پروژه را فازبندی (از نقطه نظر زمانی، محدوده کار و بودجه‌‌بندی) کرده و این پیشنهاد فازبندی را به مجری ارسال می‌‌کند. حال مجری پس از بررسی پیشنهادیه مراحل فازبندی پروژه، در صورت موافقت با آن، نظر مثبت خود را به کارفرما اعلام می‌‌نماید (در این مرحله مجری می‌‌تواند حتی با کارفرما از طریق چت آنلاین درباره نحوه فازبندی چالش کرده و از کارفرما بخواهد که آن را اصلاح نماید). پس از اعلام موافقت مجری با نحوه فازبندی پروژه، کارفرما می‌‌تواند پرداخت فاز اول پروژه را انجام دهد.

دقت شود که در پروژه‌‌های دارای مراحل فازبندی، برای قطعی شدن فاز اول، باید کارفرما پرداخت وجه را انجام دهد. اگر پرداخت وجه انجام نشود، پروژه هنوز قطعی نشده و مجری نباید پروژه را شروع کند. به مجرد پرداخت مبلغ فاز اول پروژه توسط کارفرما، قرارداد فاز اول قطعی شده و پیامی برای مجری ارسال می‌‌شود. حال مجری می‌‌تواند پروژه را شروع کرده و در مهلت تعیین شده، موارد خواسته شده در فاز اول را تحویل کارفرما دهد. دقت شود که در پروژه‌‌های دارای مراحل فازبندی، امکان انتخاب یک مجری دیگر برای فازهای بعدی برای کارفرما میسر است. پس به مجری توصیه می‌‌شود، اولاً در بررسی تعریف حدود و مبلغ فازهای پروژه دقت کند و هم اینکه پروژه را به میزانی انجام و تحویل کارفرما دهد که در همان فاز تعریف شده است؛ تا مبادا بعدها مشکل و اختلافی بین طرفین پیش نیاید؛ چون طبق قوانین سایت، کارفرما مجاز است در پروژه‌‌های فازبندی از مجری دلخواه خود برای هر فاز پروژه استفاده نماید.

کارفرما پس از تحویل گرفتن فاز اول پروژه از مجری، می‌‌تواند فاز اول را تأیید کرده و مبلغ تخصیص داده شده برای فاز اول را برای مجری آزاد کند (سایت به مجری پرداخت کند). حال برای فاز دوم پروژه، کارفرما می‌‌تواند همان مجری فاز اول را بپذیرد و یا اینکه پیشنهاد پروپوزال سایر مجریان را بررسی کرده و آنها را برای فاز دوم پروژه خود برگزیند (پروژه کارفرما بصورت پروژه باز بوده و مجریان دیگر می‌‌توانند پیشنهاد ارسال کنند). ادامه روند انجام پروژه برای فاز دوم و فازهای بعدی، مانند فاز اول است.

Cimbot - Cimol Bojott

CIMOL BOJOTT

``Makan cimol bojott, bikin semangatmu jadi ngotot``

Tentang Kami

Kami adalah penjual Cimol Bojott yang beroperasi dikawasan Pemuda, Jakarta Timur. Selain rasa yang enak, kami juga menyajikan harga yang murah.

Pilihan Menu

Cimol Original

Cimol Original

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Pedas

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Jagung Bakar

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

PAY

Payment

Kontak

Untuk Melakukan Pre-Order (PO), Silakan Hubungi Contact Yang Tertera.

© 2023 Cimol Bojott.