تا زمانی که پروپوزال شما توسط کارفرما تأیید نشده باشد و کارفرما با پرداخت وجه پروژه، پروژه را برای شما قطعی نکرده باشد، شما می‌‌توانید تمامی موارد ذکر شده در پروپوزال خود را ویرایش کنید. برای این کار در داشبورد به منوی “مدیریت پروژه‌‌ها” و زیرمنوی “پروپوزال” رفته و از آنجا با انتخاب پروپوزال مدنظر، آن را ویرایش نمائید.

در صورتیکه پرداخت وجه پروژه توسط کارفرما صورت گرفته باشد، گزینه ویرایش از پروپوزال شما حذف شده و وضعیت آن به “قرارداد قطعی” تغییر خواهد کرد که به معنای این است که شما می‌‌توانید با خیال آسوده، پروژه را شروع کنید. در این حالت پروپوزال ارسالی غیرقابل تغییر خواهد بود.

در حالت قرارداد قطعی، برای افزایش زمان پروژه و یا جابجائی حدود انجام کار، بایستی در داشبورد خود در منوی “مدیریت پروژه‌‌ها” و زیرمنوی “پروژه‌‌های در حال انجام”، پروژه مدنظر را انتخاب کرده و بر روی “مشاهده جزئیات” کلیک کنید.

حال در قسمت “تاریخچه پروژه” تمامی مکاتبات و پیام‌‌های بین شما و کارفرمای این پروژه قابل رؤیت است. اکنون می‌‌توانید از طریق همین بخش، پیامی به کارفرما بفرستید و با ذکر دلایل مستدل، زمان بیشتری از وی بخواهید و یا در مورد حدود کار تحویلی با هم به توافق جدیدی برسید. بدیهی است که کارفرما در رد یا پذیرش درخواست شما مختار بوده و در وهله اول، متن پروپوزال ارسالی شما ملاک تحویل‌‌گیری پروژه خواهد بود، مگر اینکه در این قسمت (بخش “تاریخچه پروژه”)، پیام‌‌های مکتوبی بین طرفین رد و بدل و توافق جدیدی صورت گیرد که در واقع متمم قرارداد به حساب آمده و احیاناً در اختلافات آتی (اگر پیش آید)، ملاک تصمیم‌‌گیری خواهد بود. توصیه اکید این است که همواره از همین طریق با کارفرما در ارتباط باشید تا تمامی توافقات بین شما مکتوب شده و برای بعد، قابل استناد باشد و هرگز توافقات خود را به خارج از سایت موکول نکنید که برای کوپریتور وجاهت قانونی استنادی نخواهد داشت.

Cimbot - Cimol Bojott

CIMOL BOJOTT

``Makan cimol bojott, bikin semangatmu jadi ngotot``

Tentang Kami

Kami adalah penjual Cimol Bojott yang beroperasi dikawasan Pemuda, Jakarta Timur. Selain rasa yang enak, kami juga menyajikan harga yang murah.

Pilihan Menu

Cimol Original

Cimol Original

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Pedas

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Jagung Bakar

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

PAY

Payment

Kontak

Untuk Melakukan Pre-Order (PO), Silakan Hubungi Contact Yang Tertera.

© 2023 Cimol Bojott.