پس از ثبت‌‌نام در کوپریتور، مهمترین کار، تکمیل پروفایل است. بدین منظور به منوی “تنظیمات” و زیرمنوی “ویرایش پروفایل من” مراجعه کنید.

 

ثبت اطلاعات شخصی

از نظر کوپریتور مهمترین مورد برای مجری، یک پروفایل حرفه‌‌ای است. اگر شما در کاری که انجام می‌‌دهید مهارت بالایی داشته باشید ولی پروفایل شما نتواند آن را به خوبی نشان دهد، کارفرمایان به راحتی از آن می‌‌گذرند. ولی اگر شما پروفایل حرفه‌‌ای داشته باشید که خوب نوشته شده باشد، تصویر مناسبی داشته باشد و برای آن وقت کافی گذاشته باشید، این احساس برای کارفرما ایجاد می‌‌شود که ممکن است شما فرد مناسبی برای همکاری با او باشید.

 

شماره تماس

شماره تماس معتبری وارد نمائید تا زمانی که در خلال پروژه‌‌های شما مسائلی پیش آمد و نیاز شد کوپریتور با شما تماس برقرار کند، در دسترس باشید و بتوانید ارتباط برقرار کنید.

 

لقب حرفه‌‌ای

شما برای پروفایل خود می‌‌توانید یک “عنوان لقب حرفه‌‌ای” انتخاب نمائید. این عنوان زیر نام شما (یا کسب و کار شما) در پروفایل شما درج می‌‌شود. در حقیقت، این عنوان، تخصص کاری و فعالیت عمده شما را نشان می‌‌دهد؛ پس در انتخاب آن دقت لازم را بکار بندید.

 

افزودن توضیحات

در این قسمت، بصورت جامع توانمندی‌‌ها و تخصص خود را معرفی نمائید. سعی کنید اطلاعات کلیدی را ارائه دهید. موضوع کاری، سوابق، پروژه‌‌های مهم، زیرساخت‌‌های بزرگ و هرآنچه که شما را بهتر به کارفرما معرفی کند.

 

نوع مجری

شما در پروفایل خود باید انتخاب کنید که استارتاپ نوپا، شرکت خصوصی با سابقه، فریلنسر و آزادکار، مؤسسه نیمه خصوصی یا مؤسسه و نهاد دولتی هستید.

 

تصویر پروفایل

اولین چیزی که کارفرما می‌‌بیند تصویر پروفایل شماست. متأسفانه بسیاری از مجریان هیچ توجهی به این مسئله ندارند. تصویر نامناسب برای پروفایل، علیه شما کار می‌‌کند. تصویر با کیفیت پایین، کارفرما را دور می‌‌کند. از تصاویر زیر در پروفایل خود استفاده نکنید: تصویر خیلی محو یا خیلی تاریک، تصویر فرزند خود، تصویر خیلی دور، تصویر خیلی جدی و بدون تصویر.

 

تصویر بنر

در کوپریتور شما می‌‌توانید بنری برای پروفایل خود انتخاب نمائید (بنر، تصویر کشیده‌‌ای است که در بالای صفحه پروفایل قرار می‌‌گیرد). سعی کنید بنر به گونه‌‌ای باشد که اولاً مرتبط با موضوع کاری شما باشد، ثانیاً جذاب باشد و مخاطب را جذب کند و ثالثاً ظرافت‌‌های گرافیکی در آن رعایت شده باشد.

 

نمونه کار

نمونه کارهای خود را در این بخش وارد کنید. نمونه کارهایی را انتخاب کنید که بیشترین همخوانی را با تخصص شما داشته باشند و ماهیت توانمندی شما را بهتر به کاربران نشان دهند.

 

موقعیت شما

شهری که شما در حال زندگی هستید و بیشتر فعالیت شما در این شهر متمرکز است را تعیین کنید. دقت شود که در تعریف هر پروژه، کارفرما می‌‌تواند موقعیتی را برای پروژه خود تعیین کند که با توجه به توافق شما با وی، می‌‌توانید بر روی همکاری در پروژه وی تصمیم بگیرید.

 

مهارت‌‌ها

ممکن است مهارت‌‌های خیلی زیادی داشته باشید؛ اما در وبسایت کوپریتور جهت تمرکز و دسته‌‌بندی استاندارد، مهارت‌‌ها کلاسه‌‌بندی شده‌‌اند و شما تنها قادر هستید از بین آنها انتخاب نمائید. سعی کنید مهارت‌‌هایی را انتخاب نمائید که همخوانی بیشتری با تجارب و تخصص قبلی شما داشته باشد.

 

تأیید نام و ایمیل

اطلاعات شخصی خود شامل نام و ایمیل را با دقت تکمیل کنید. دقت داشته باشید که آدرس پروفایل شما در کوپریتور (url) توسط نام اعلامی از سمت شما ساخته می‌‌شود و امکان تغییر آن وجود ندارد. در زمان برداشت وجه، این نام شماست که می‌‌بایست با نام صاحب حساب بانکی همخوانی داشته باشد و اگر نام شما در پروفایل، با نام کامل شماره حساب شبای بانکی یکی نباشد، درخواست برداشت رد می‌‌شود. برای ایجاد درخواست برداشت وجه، حساب شما می‌‌بایست تأیید شده باشد و برای داشتن یک حساب تأیید شده، نام و حساب شما باید تأیید شده باشد.

 

احراز هویت

بسته به اینکه شما بصورت فردی (حقیقی) و یا شرکتی (حقوقی) در سایت کوپریتور به عنوان مجری ثبت‌‌نام می‌‌کنید، احراز هویت شما تفاوت دارد. اگر فرد حقیقی هستید، باید تصویر کارت ملی و اگر کسب و کار هستید، باید تصویر آخرین تغییرات شرکت، آگهی تأسیس شرکت و نامه رسمی معرفی نماینده در سربرگ شرکت با مهر و امضاء دارنده حق امضاء، در سایت کوپریتور در منوی “تأیید هویت” بصورت یک فایل zip شده، بارگذاری شود. دقت شود در صورتیکه بصورت حقوقی در وبسایت کوپریتور به عنوان مجری ثبت‌‌نام می‌‌کنید، باید نام نماینده/شرکت معرفی شده، با نام دارنده حساب (نماینده/شرکت) مطابقت داشته باشد. مدیریت وبسایت، مدارک ارسالی شما را چک کرده و در صورت تأیید، شما قادر خواهید بود که برای پروژه‌‌های باز وبسایت، پروپوزال خود را ارسال کنید.

 

تکمیل سایر اطلاعات شخصی

نام شهر محل سکونت خود را وارد نمائید و نمونه‌‌کارها، تجربیات، سوابق تحصیلی، گواهینامه‌‌ها و جوایز را به دقت وارد نمائید.

 

حساب بانکی

برای دریافت وجه پروژه‌‌های انجام شده باید شماره شبای یکی از حساب‌‌های بانکی خود را در سایت وارد نمائید. نوع حساب (جاری، قرض‌‌الحسنه و …)، شماره دقیق شبای بانکی بدون IR و نام بانک به دقت تکمیل و چک شود. شماره شبای خود را با اعداد انگلیسی و بدون درج فاصله وارد نمائید.

 

مشاهده پروفایل

پس از اینکه تمامی اطلاعات خواسته شده را در کوپریتور وارد کردید، پروفایل خود را از منوی “پروفایل من” مشاهده کنید تا دریابید پروفایل شما از دید عموم به چه شکل دیده می‌‌شود. ببینید اطلاعات وارد شده به چه نحو در پروفایل شخصی شما قرار گرفته‌‌اند و در صورت نیاز، مواردی که ظاهر یا محتوای آن مورد پسندتان نیست را ویرایش کنید.

Cimbot - Cimol Bojott

CIMOL BOJOTT

``Makan cimol bojott, bikin semangatmu jadi ngotot``

Tentang Kami

Kami adalah penjual Cimol Bojott yang beroperasi dikawasan Pemuda, Jakarta Timur. Selain rasa yang enak, kami juga menyajikan harga yang murah.

Pilihan Menu

Cimol Original

Cimol Original

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Pedas

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Jagung Bakar

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

PAY

Payment

Kontak

Untuk Melakukan Pre-Order (PO), Silakan Hubungi Contact Yang Tertera.

© 2023 Cimol Bojott.