کوپریتور به عنوان رابط بین کارفرما و مجری فعالیت می‌‌کند و همواره سعی در تسهیل برقراری ارتباط و انجام معاملات و همچنین برقراری امنیت مالی میان طرفین را دارد. در صورت پیش آمدن هرگونه بحث و اختلاف میان طرفین که قادر به حل آن نباشند، می‌‌توانند از تیم داوری کوپریتور کمک بگیرند. تیم داوری با بررسی متن درخواست (حکم قرارداد را دارد)، توافقات انجام شده در بخش مبادله پیام سایت که به عنوان متمم قرارداد تلقی می‌‌شود و همچنین در صورتیکه حاصل کار به کارفرما پروژه ارسال شده باشد با بررسی آن و نهایتاً مکالمه با طرفین، رأی را صادر و در مورد آزادسازی یا لغو وجه پروژه تصمیم‌‌گیری خواهد کرد. در مواردی که تیم داوری کوپریتور به دلایلی شامل و نه محدود به پیچیدگی‌‌های فنی و غیرفنی، احتمال بدهد که در داوری منصفانه و حفظ حقوق طرفین ناتوان باشد، می‌‌تواند از انجام داوری خودداری نموده و طرفین را به مراجع قضائی قانونی و رسمی هدایت کند تا ایشان نسبت به حل اختلاف اقدام نمایند.

در بستر کوپریتور کارفرما و مجری هر دو به یک اندازه برای ما اهمیت دارند و وجود هر دوی آنهاست که ادامه کار کوپریتور را امکان‌‌پذیر می‌‌کند. داوری در کوپریتور کاملاً رایگان است و هدف آن برقراری عدالت میان همه کاربران است. توجه شود که:

منبع اصلی درامد سایت از طریق کسر کمیسیون از پروژه‌‌های انجام شده است. بنابراین هر پروژه‌‌ای که لغو می‌‌شود امکان کسب درامد از آن پروژه از دست می‌‌رود. پس اگر داوری کوپریتور با جانبداری از کارفرما، پروژه را لغو کند، امکان کسب درامد را از خود سلب کرده است.

با توجه به فضای رقابتی موجود و تعداد کم نیروهای انسانی خوب، تضییع حقوق مجریان، مستقیماً به کوپریتور لطمه وارد خواهد کرد چرا که اگر پیشنهادات خوبی برای پروژه‌‌ها وجود نداشته باشد تعداد کارفرمایان به تدریج کم خواهد شد.

اگر بدون منطق با رأی داوری پروژه‌‌ای تأیید شود و وجه به مجری پرداخت شود، موجب نارضایتی و بی‌‌اعتمادی کارفرمایان خواهد شد و این بی‌‌اعتمادی به مرور زمان باعث کاهش پروژه‌‌های سایت و در نتیجه کاهش درامد کوپریتور خواهد شد.

بنابراین در زمان صدور رأی، داورها همواره جانب عدالت را نگه خواهند داشت زیرا رعایت عدالت بهترین راهکار برای جلب رضایت هر دو طرف (کارفرما و مجری) و افزایش اعتماد کاربران است.

Cimbot - Cimol Bojott

CIMOL BOJOTT

``Makan cimol bojott, bikin semangatmu jadi ngotot``

Tentang Kami

Kami adalah penjual Cimol Bojott yang beroperasi dikawasan Pemuda, Jakarta Timur. Selain rasa yang enak, kami juga menyajikan harga yang murah.

Pilihan Menu

Cimol Original

Cimol Original

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Pedas

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Jagung Bakar

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

PAY

Payment

Kontak

Untuk Melakukan Pre-Order (PO), Silakan Hubungi Contact Yang Tertera.

© 2023 Cimol Bojott.