اولین نکته که در مورد سپردن فازهای مختلف یک پروژه به مجریان متفاوت باید مدنظر داشته باشید این است که حتماً هر فاز از پروژه بایستی لزوماً پایان یابد و شما بعد از پایان آن فاز، فاز بعدی پروژه را به یک مجری دیگر بسپارید. به عبارتی باید انجام فازها بصورت متوالی و پشت سر هم باشد. در صورتیکه بخواهید فازهای یک پروژه با هم پیش روند (این بدان معناست که حاصل کار فازها در واقع به هم مرتبط نبوده و فازها به هم وابسته نیستند)، این امکان در کوپریتور وجود نداشته و باید هر کدام از فازها را بصورت جداگانه و یک پروژه کامل مجزا تعریف کنید.

حال اگر بخواهید در یک پروژه با مراحل فازبندی، در یک فاز از یک مجری و پس از اتمام فاز جاری، در فاز بعدی از همان پروژه، با مجری متفاوتی کار را پیش ببرید، باید بعد از تمام شدن فاز جاری و تأیید اتمام فاز جاری، پروژه را لغو کنید. فرض کنید در پروژه زیر که در 2 فاز تعریف شده است، در فاز اول، پیشنهاد را به مجری اول ارسال کنید.

مجری اول آمادگی خود را اعلام می‌‌نماید و پیشنهاد چگونگی فازبندی پروژه را می‌‌پذیرد. حال شما پرداخت فاز اول را انجام می‌‌دهید تا مجری اول کار را شروع نماید.

مجری فاز اول پروژه را پیش می‌‌برد و حاصل کار آن را با موفقیت به شما تحویل می‌‌دهد. شما نیز اتمام فاز اول پروژه را تأیید می‌‌نمایید.

حال اگر شما قصد داشته باشید که با همین مجری، فاز دوم پروژه را پیش ببرید، پرداخت فاز دوم را انجام می‌‌دهید. اما اگر قصد داشته باشید با مجری متفاوتی پروژه را ادامه دهید (به شرط اینکه قبل از شروع فاز اول و شروع رسمی پروژه، پروپوزال دیگری نیز توسط مجری دیگری دریافت کرده باشید)، وضعیت پروژه را بر روی “لغو شده” قرار داده و “بروزرسانی” را کلیک کنید. بدین ترتیب پروژه شما با مجری اول لغو خواهد شد.

اکنون در منوی “مدیریت پروژه‌‌ها” زیرمنوی “پروژه‌‌های لغو شده” این پروژه قابل مشاهده است. حال برای فعالسازی مجدد این پروژه بر روی “تعریف مجدد” کلیک کنید.

بلافاصله این پروژه از لیست پروژه‌‌های لغو شده خارج شده و به منوی “مدیریت پروژه‌‌ها” زیرمنوی “پروژه‌‌های ارسال شده” منتقل می‌‌شود. در اینجا مشاهده خواهید کرد که مجری اول از لیست ارائه دهندگان پروپوزال خارج شده و مجریان دیگری که قبلاً برای این پروژه پروپوزال ارسال کرده بودند، هنوز در لیست پروژه قرار دارند. اگر مهلت ارسال پروپوزال برای پروژه شما تمام نشده باشد، پروژه شما همچنان بصورت یک پروژه باز در سایت نمایش داده می‌‌شود و مجریان جدید نیز می‌‌توانند برای آن پروپوزال ارسال کنند. اگر مهلت ارسال پروپوزال تمام شده باشد، شما صرفاً می‌‌توانید از بین مجریانی که قبلاً پروپوزال ارسال کرده بودند، مجری مدنظر خود را انتخاب کنید. البته می‌‌توان “ویرایش پروژه” را هم کلیک کرد و زمان ارسال پروپوزال را تمدید کرد. بدین ترتیب پروژه شما برای تأیید به کوپریتور ارسال می‌‌شود (هر تغییری در پروژه، نیازمند تأیید مجدد سایت است) و پس از تأیید کوپریتور در لیست پروژه‌‌های باز سایت قرار می‌‌گیرد تا سایر مجریان بتوانند پروپوزال خود را برای آن ارسال نمایند.

شما مجری جدیدی را برای پروژه خود انتخاب می‌‌کنید. دقت دارید که سایر مجریانی که پروپوزال ارسال نموده‌‌اند احیاناً پیشنهاد قیمت، زمان و توضیحات متفاوتی هم قید کرده‌‌اند. پس لزوماً فازبندی پروژه شما مانند قبل نخواهد بود. فرض کنید که در این مثال، شما دو فاز جدید تعریف کنید بصوریکه فاز اول که با مجری قبلی انجام شده از پروژه حذف شود.

مجری جدید، پیشنهاد شما را می‌‌پذیرد و شما می‌‌توانید اکنون پرداخت را انجام داده و کار پروژه ناتمام مجری اول را با او ادامه دهید.

Cimbot - Cimol Bojott

CIMOL BOJOTT

``Makan cimol bojott, bikin semangatmu jadi ngotot``

Tentang Kami

Kami adalah penjual Cimol Bojott yang beroperasi dikawasan Pemuda, Jakarta Timur. Selain rasa yang enak, kami juga menyajikan harga yang murah.

Pilihan Menu

Cimol Original

Cimol Original

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Pedas

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Jagung Bakar

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

PAY

Payment

Kontak

Untuk Melakukan Pre-Order (PO), Silakan Hubungi Contact Yang Tertera.

© 2023 Cimol Bojott.