پروژه‌‌های ارسالی شما بعد از تأیید توسط مدیریت سایت، بصورت عمومی در سایت قرار می‌‌گیرد. شما می‌‌توانید از “جستجوی پروژه‌‌ها” در منوی اصلی سایت آنها را مشاهده کنید. همچنین برای مشاهده تمامی پروژه‌‌هایی که ارسال کرده‌‌اید، در داشبورد خود منوی “مدیریت پروژه‌‌ها” و زیرمنوی “همه پروژه‌‌های ارسال شده” را انتخاب کنید. در این صفحه، تمامی پروژه‌‌های شما قابل رؤیت هستند. در زیر هر پروژه؛ بخشی برای “ویرایش پروژه” وجود دارد که شما می‌‌توانید اطلاعات مربوط به تعریف پروژه خود را ویرایش کنید.

اگر برای پروژه شما پیشنهاداتی از طرف مجریان ارسال شده باشد، در زیر آن پروژه، کادر دیگری فعال می‌‌شود که شما می‌‌توانید با کلیک بر روی آن به صفحه پروپوزال‌‌های ارسالی مجریان هدایت شوید و پروپوزال‌‌های آنها را مشاهده کنید. تعداد پروپوزال‌‌ها و ارسال کننده آنها، در کادر زیر هر پروژه قید شده است.

با کلیک بر روی “مشاهده پروپوزال‌‌ها” در صفحه پروژه دارای پیشنهاد، می‌‌توانید پروپوزال‌‌های دریافتی برای آن پروژه را مشاهده کنید. مبلغ پروژه، زمان انجام آن، توضیحات پروپوزال و فایل‌‌های پیوست شده در هر پروپوزال قابل مشاهده است. همچنین شما می‌‌توانید از طریق انتخاب “حالا چت کنید” به آن مجری پیام ارسال کرده و درباره برداشت درست مسئله، روش حل مسئله و سؤالاتی که دارید، به مباحثه با وی بپردازید. دقت کنید تا زمانی که شما به مجری ارسال کننده پروپوزال، پیامی ارسال نکرده باشید، مجری نمی‌‌تواند با شما ارتباط برقرار کند. پس حتماً با مجری ارتباط بگیرید تا درباره پروپوزال ارسالی ابهامات و سؤالات خود را بپرسید و قبل از نهایی کردن پروژه و پرداخت وجه آن، تمام موارد را با وی چک کرده باشید. اگر هم پس از بررسی، تمایل داشتید که با یک مجری پیشنهاد دهنده، کار را شروع کنید، بر روی گزینه “انتخاب این مجری” کلیک می‌‌کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید. پس از پرداخت وجه پروژه، ایمیلی جهت شروع کار به مجری ارسال می‌‌شود و عملاً پروژه شروع شده است.