قبل از ارسال پیشنهاد روی پروژه‌‌ها، ابتدا پروفایل خود را تکمیل کنید، “عنوان لقب حرفه‌‌ای” مناسبی برای خود انتخاب کنید، “توضیحات” کافی در مورد خود ارائه دهید، “نوع مجری” را به درستی انتخاب کنید، تصویر پروفایل و تصویر بنر گویایی تهیه نمائید، نمونه‌‌کارهای خوبی از خود بارگذاری نمائید، مهارت‌‌های خود را مشخص کنید (به هر کدام امتیاز از 1 تا 100 بدهید)، موقعیت اصلی زندگی/کار خود را تعیین کنید، تجارب کاری و تحصیلات خود را عنوان کنید، جوایز و گواهینامه‌‌هایی که دریافت کرده‌‌اید را بیان کنید و تا می‌‌توانید به محتوای صفحه پروفایل خود غنا ببخشید تا کارفرمایانی که پس از بررسی پیشنهاد شما به پروفایلتان مراجعه می‌‌کنند، با یک پروفایل خالی و بی‌‌روح مواجه نشوند و شانس شما برای گرفتن پروژه از دست نرود. فراموش نکنید که اطلاعات مندرج در پروفایل شما، معرف توانمندی شما در غیاب شماست؛ پس شخصیت آن را حفظ کنید!

برای ارسال پیشنهاد، ابتدا باید هویت شما تأیید شده باشد. ممکن است شما به عنوان یک شخص حقیقی و یا یک کسب و کار حقوقی به عنوان مجری در سایت ثبت‌‌نام کرده باشید. در هر دو صورت، باید احراز هویت شما انجام پذیرد، اگر شخص حقیقی هستید، تصویر کارت ملی و اگر کسب و کار حقوقی هستید، آخرین تغییرات شرکت، آگهی تأسیس شرکت و نامه رسمی معرفی نماینده در سربرگ با مهر و امضاء دارنده حق امضاء، باید در سایت بصورت یک فایل zip شده، بارگذاری شود.

برای ارسال پیشنهاد پروپوزال بر روی پروژه‌‌های ثبت شده در سایت، از منوی “جستجوی پروژه‌‌ها” وارد فهرست پروژه‌‌ها شوید. اگر از فیلترهای کناری، موقعیت تعریف پروژه و یا دسته‌‌بندی پروژه را انتخاب کرده باشید، پروژه‌‌های فعال (باز) صرفاً بر آن اساس به شما نمایش داده خواهد شد.

با کلیک بر روی “مشاهده جزئیات پروژه” وارد صفحه پروژه شوید و پس از بررسی توضیحات پروژه، در صورتیکه تمایل به انجام آن پروژه دارید بر روی دکمه “ارسال پروپوزال” کلیک کنید.

قیمت پیشنهادی خود و مدت زمان مورد نیاز جهت انجام پروژه را با توجه به توضیحات پروژه وارد کنید. دقت کنید که امکان ورود پیشنهاد قیمتی بالاتر از حداکثر بودجه تعیین شده توسط کارفرما برای پروژه وجود ندارد، اما قیمت شما می‌‌تواند از حداقل تعیین شده وی پایین‌‌تر باشد. در صورتیکه فکر می‌‌کنید پروژه باید با قیمت بالاتری انجام شود، می‌‌توانید پروپوزال خود را ارسال کنید و در بخش پروپوزال‌‌های ارسالی، با کارفرما بوسیله پیام (چت آنلاین) در ارتباط باشید (در بخش توضیحات متن پروپوزال ارسالی، دلایل توجیهی خود را برای افزایش قیمت پروژه به کارفرما ذکر کنید). شما می‌‌توانید بعداً پروپوزال خود را ویرایش کنید. تا جای ممکن توضیحات کافی به کارفرما ارائه دهید و در صورتیکه نمونه کار مشابه این پروژه دارید و یا فایلی که بتواند در اخذ پروژه از کارفرما مناسب باشد، آن را ضمیمه پروپوزال خود کنید.


توضیحات خود را با دقت وارد کنید. این تنها شانس شما برای ایجاد توجه و شناخت توانمندی در کارفرماست. پروپوزال خود را به نحوی ارسال نمائید که مطمئن شوید کارفرمای شما متوجه خواهد شد که شما پروژه را خوانده‌‌اید و شما بهترین فرد برای انجام پروژه وی هستید. با کلیک بر روی دکمه “ارسال کنید” پروپوزال خود را ثبت کنید و منتظر تصمیم کارفرما باشید. هرگز قبل از تأیید کوپریتور و ارسال اعلان خصوصی به شما مبنی بر نهایی شدن انتخاب شما به عنوان مجری برای انجام این پروژه، پروژه را شروع نکنید.

Cimbot - Cimol Bojott

CIMOL BOJOTT

``Makan cimol bojott, bikin semangatmu jadi ngotot``

Tentang Kami

Kami adalah penjual Cimol Bojott yang beroperasi dikawasan Pemuda, Jakarta Timur. Selain rasa yang enak, kami juga menyajikan harga yang murah.

Pilihan Menu

Cimol Original

Cimol Original

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Pedas

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

Cimol Jagung Bakar

Cimol Pedas

Rp. 5000 / Porsi

PAY

Payment

Kontak

Untuk Melakukan Pre-Order (PO), Silakan Hubungi Contact Yang Tertera.

© 2023 Cimol Bojott.